Translate

понеділок, 5 травня 2014 р.

Всесвітній день Сонця - 2 травня

             Щоб привернути увагу до можливостей використання поновлюваних джерел енергії Європейське відділення Міжнародного товариства сонячної енергії, починаючи з 1994 року, на добровільній основі організовує щорічний День Сонця. Ентузіасти і професіонали, громадські організації та фірми по всій Європі організовують заходи різного роду, пов'язані з демонстрацією можливостей сонячної енергії.

1 травня - день праці

           1 травня в багатьох країнах світу відзначається міжнародне свято - День праці, яке спочатку носило назву День міжнародної солідарності трудящих.
           Сьогодні це свято відзначається в 142 країнах і територіях світу 1 травня або в перший понеділок травня. Для ряду країн традиція збирати людей під прапори профспілок ще збереглася, але в більшості держав це все ж не політичне свято, а саме День праці, яскравий весняне свято, коли організовуються народні гуляння, виступи артистів, ярмарки, мирні ходи і безліч розважальних заходів. А для когось це просто ще один вихідний, протягом якого можна просто відпочити або провести час з сім'єю.