Translate

четвер, 24 липня 2014 р.

Василь Шукшин

     Василь Макарович Шукшин  народився 25 липня  1929 -  письменник, кінорежисер, актор.
    У 1963 вийшла його перша книга - «Сільські жителі». Потім в біографії Шукшина було написано кілька кіносценаріїв.
Одним із знаменитих фільмів Шукшина є «Калина червона», кінострічка на Всесоюзному фестивалі отримала першу премію. Він також готував п'єси для театрів. Василь Шукшин помер 2 жовтня 1974. 

Александр Дюма

Олександр Дюма-батько (маркіз Олександр Дюма Даві де Ла Пайетрі) з'явився на світ у невеликому містечку Вільє-Котре (Франція) 24 липня 1802 року.
Дюма написав безліч історико-пригодницьких романів і п'єс, які принесли йому неймовірний успіх і всесвітню славу. Найбільш відомі його твори - «Три мушкетери» (1844), «Двадцять років потому» (1845), «Віконт де Бражелон» (1848-1850), «Королева Марго» (1845), «Граф Монте-Крісто» (1845 - 1846).
5 грудня 1870 Олександр Дюма помер у Пюї (Франція). Його твори були видані і екранізовані в багатьох країнах світу.  Всесвітній день китів і дельфінів

          23 липня у світі відзначається Всесвітній день китів і дельфінів. Це свято було засновано в 1986 році, коли Міжнародна китобійна комісія, після 200 років нещадного винищення, ввела заборону на китовий промисел. Заборона діє і понині і означає, що в усьому світі полювання на китів, а також торгівля китовим м'ясом заборонені. 
Тому, сьогоднішній день вважається днем захисту не лише китів, але і всіх морських ссавців. Щорічно в цей день різні природоохоронні групи і організації проводять акції та демонстрації на захист китів та інших морських ссавців. 


Володимир Маяковський


     Володимир Володимирович Маяковський  з'явився на світ 19 липня 1893 року в селі Багдаді в Грузії, в родині лісничого. За час своєї творчої діяльності поет написав безліч прекрасних ліричних віршівворів для дітей "Что такое хорошо и что такое плохо","Кем быть?"та інші. 
Крім поезії він також яскраво проявив себе як драматург, кіносценарист, кінорежисер, кіноактор, художник, редактор журналів «ЛЕФ» 14 квітня 1930 Володимир
Маяковський помер. 

Акварельки


"Чарівне моє дозвілля" малюємо улюблених героїв прочитаних книжок.

Акварельки

            Майстер-клас ліплення "Є на світі країна казкова"