Translate

четвер, 5 червня 2014 р.

Нам мудрість книг дає бібліотека

           Екскурсія бібліотекою учнів 3-го класу НРЦ№6.

Вітаємо переможців!


          Переможці конкурсів "Місто очима дітей" Вафім Катерина, Прокоф'єв Ілля та "Мій Шевченко" Шапошнікова Ганна, Гусак Валерія. Вітаємо!

День захисту дітей


            В перший день літа в багатьох країнах відзначається
Міжнародний день захисту дітей - одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було прийнято в 1925 році.Після Другої світової війни, коли проблеми збереження здоров'я і благополуччя дітей були як ніколи актуальні, в 1949 році в Парижі відбувся конгрес жінок, на якому прозвучала клятва до невпинної боротьби за забезпечення міцного миру як єдиної гарантії щастя дітей.
Але День захисту дітей - це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Прапор Міжнародного дня дітей. Також у цей день з 2013 року відзначають Всесвітній день батьків

«Пийте, діти, молоко, будете здорові!» - Ця фраза повною мірою відноситься до 1 червня - датою, коли весь світ відзначає Всесвітній день молока.