Translate

вівторок, 30 квітня 2019 р.

День праці

"Праця - батько щастя", Бенджамін Франклін.
"Праця облагороджує людину", Віссаріон Белінський.

                  1 травня в багатьох країнах світу відзначається міжнародне свято - День праці, яке спочатку носило назву День міжнародної солідарності трудящих.
                Сьогодні це свято відзначається в 142 країнах і територіях світу 1 травня або в перший понеділок травня. Для ряду країн традиція збирати людей під прапори профспілок ще збереглася, але в більшості держав це все ж не політичне свято, а саме День праці, яскравий весняне свято, коли організовуються народні гуляння, виступи артистів, ярмарки, мирні ходи і безліч розважальних заходів. А для когось це просто ще один вихідний, протягом якого можна просто відпочити або провести час з сім'єю.

Ігор Акімушкін

             1 травня 1929 року народився Ігор Іванович Акімушкін - письменник, учёний- біолог, популяризатор біології, автор науково-популярних книг про життя тварин. Він є автором 96 науково-художніх, науково-популярних і дитячих творів про світ тварин: "Сліди небачених звірів", "Стежкою легенд", "Примати моря", "Трагедія диких тварин", "Світ тварин" та інші. Писав він і для малюків - це цілий ряд книжок: "Жила-була білка", "Жив-був їжачок", "Тварини-будівельники", "Хто без крил літає?", "Чим кролик на зайця не схожий" та інші.
             Його твори побачили світ і за кордоном, вони переведені на іноземні мови, поставлені в один ряд з такими видатними публіцистами як Пришвін, Скребицкий, Біанкі, Гржимек, Даррелл і Брем.